DUK

D.U.K. (dažniausiai užduodami klausimai)

Koks skirtumas tarp skelbimų talpinimo REGISTRUOTIEMS vartotojams (prisijungus) ir NEREGISTRUOTIEMS vartotojams (neprisijungus)?

REGISTRUOTAS ir NEREGISTRUOTAS vartotojas skiriasi tik tuo, jog NEREGISTRUOTAS vartotojas patalpinęs skelbimą yra automatiškai užregistruojamas, kaip ir REGISTRUOTAS vartotojas. Registracijos duomenys jam atsiunčiami nurodytu elektroniniu paštu.

Kaip prisiregistruoti Elv.lt ir tapti nauju vartotoju?

Užėjus į Elv.lt portalą spauskite mygtuką „Prisijungti“ ir „Registracija“. Suveskite prašomus duomenis, patvirtinkite, kad susipažinote ir sutinkate su taisyklėmis. Spauskite mygtuką „Registruotis“.

Ką daryti, jei prisijungiant atsirado pranešimas „neteisingas prisijungimo vardas arba slaptažodis“?

Jeigu jau esate registruotas vartotojas ir bandote prisijungti prie sistemos, patikrinkite, ar prisijungdami nurodėte teisingus duomenis:

  • nurodykite tą el.pašto adresą, kurį naudojote registracijos sistemoje metu;
  • įveskite registracijos sistemoje metu paties sugalvotą slaptažodį.

Jegu prisijungti nepavyksta, susisiekite su Tiekėju – el. paštu pagalba@elv.lt arba tel. +37064716587.

Ką daryti, jei pamiršau slaptažodį?

Pagrindinio puslapio esančiame skyrelyje „Skelbimai“ spauskite mygtuką „Prisijungti“ ir nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“. Jeigu negavote el. laiško apie slaptažodžio keitimą, susisiekite su Tiekėju – el. paštu pagalba@elv.lt arba tel. +37064716587.

Ar galima pakeisti slaptažodį?

Taip, galima. Slaptažodį galite pakeisti prisijungę kaip REGISTRUOTAS vartotojas. Skyrelyje „Mano paskyra“ pasirinkite punktą „Nustatymai“ ir spauskite nuorodą „Slaptažodžio keitimas“.

Kiek kainuoja skelbimo talpinimas Elv.lt portale?

Skelbimo talpinimas Elv.lt portale nieko nekainuoja, išskyrus atvejus, kai dėl paslaugų mokėjimo susitariama atskirai, sudarant individualią paslaugų teikimo sutartį.

Kaip patalpinti skelbimą?

Skelbimą galima patalpinti dviem būdais:

  • Skelbimo talpinimas kaip NEREGISTRUOTAM vartotojui. Pasirinkite skiltį „Skelbimai“, paspauskite mygtuką „+Įdėk dabar“ ir užpildykite reikiamus skelbimo laukus.
  • Skelbimo talpinimas kaip REGISTRUOTAM vartotojui. Pasirinkite skiltį „Skelbimai“, spauskite mygtuką „Prisijungti“, suvedus prisijungimo vardą ir slaptažodį užpildykite reikiamus skelbimo laukus.

Kada prasideda mano skelbimo publikacija po jo įkėlimo?

Skelbimą tiekėjas tikrina ir skelbia darbo dienomis (nuo 8.00val. iki 17.00val.) ir šeštadieniais (nuo 12val. iki 15val.). Įkėlus skelbimą tiekėjo ne darbo dienomis ir(ar) ne darbo valandomis, skelbimas yra patikrinamas ir paskelbiamas tiekėjo darbo metu.

Kaip redaguoti skelbimą?

Prisijungę prie savo paskyros spauskite mygtuką „Mano paskyra“ ir „Mano skelbimai“. Pasirinkę norimą redaguoti skelbimą spauskite mygtuką „Redaguoti“.

Ką daryti jei ištryniau laišką su registracijos duomenimis?

Susisiekite su Tiekėju el. paštu pagalba@elv.lt arba tel. +37064716587. Kreipiantis į Tiekėją reikėtų pateikti  vartotojo vardą arba vartotojo el. pašto adresą.

Kaip ištrinti skelbimą?

Prisijungę prie savo paskyros „Mano paskyra“ skiltyje spauskite „Mano skelbimai“ ir pasirinkę norimą ištrinti skelbimą – spauskite mygtuką „Ištrinti“.

Ar galima surasti jau ištrintą skelbimą?

Ne, negalima. Ištrinti skelbimai nesaugomi.

Kiek laiko galios mano patalpintas skelbimas?

Skelbimas bus aktyvus 40 dienų. Skelbimo galiojimo laikas bus matomas Jūsų paskyroje, paspaudus skiltį „Mano skelbimai“, kiekvieno skelbimo dešiniajame kampe.

Talpinau nuotraukas, tačiau prie skelbimo jų nėra. Kodėl?

Talpinamos nuotraukos privalo būti vieno iš šių formatų: JPG, JPEG, PNG, GIF, WEBM, MP4. Nuotraukos dydis neturi viršyti 10MB. Į skelbimą daugiausiai galima įkelti 20 nuotraukų.

Ar galiu paslėpti savo aktyvų skelbimą. Ar jo galiojimo trukmė prasitęs?

Patalpinus skelbimą jį galima tik ištrinti, paslėpti skelbimą galimybės nėra. Ištrinto skelbimo galiojimo trukmė neperkeliama kitam skelbimui.

Kaip tapti Elv.lt partneriu?

Susisiekite su mumis el. paštu info@elv.lt arba telefonu +37064716587.

Prisijunktie prie mūsų Facebook!

Naujausios naujienos apie elektrinį transportą, konkursai ir dar daugiau!