Atidaryta didžiausia elektromobilių įkrovimo vieta Panevėžyje

Atidaryta didžiausia elektromobilių įkrovimo vieta Panevėžyje

Atidaryta didžiausia elektromobilių įkrovimo vieta Panevėžyje

    Prekybos centro RYO automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtos naujos elektromobilių įkrovimo stotelės. Naujoji elektromobilių įkrovimo lokacija yra didžiausia Panevėžyje ir visoje šiaurės Lietuvoje – čia vienu metu gali krautis net 10 elektromobilių.

    Įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės elektromobilius krauna iki 22kW galia. Stotelės yra „Inbalance“ tinklo dalis, jomis naudotis ir apmokėti įkrovimo sesijas galima atsisiuntus „Inbalance grid“ programėlę į savo mobilųjį telefoną. Elektros kaina RYO stotelėse šiuo metu yra 25 ct/kWh – tai sudaro apie 5 eurus 100 kilometrų.

    2022 balandžio 1 d. duomenimis, Panevėžio miesto savivaldybėje yra registruoti 165 grynieji elektromobiliai, o apskrityje – antra tiek. „Matome, kad elektromobilių skaičiaus augimas Lietuvoje įgauna pagreitį, kartu su juo auga ir įkrovimo stotelių poreikis. Drąsiai investuojame į Panevėžį ir džiaugiamės partnersyte su didžiausiu miesto prekybos centru. Neabejojame, kad ši įkrovimo lokacija bus patogi tiek gyventojams, tiek miesto svečiams“, – pranešime žiniaskaidai sako „Inbalance“ vadovas Simonas Stankus.

    „Inbalance” – nuo 2019 m. veikianti inovatyvių elektromobilių įkrovimo infrastruktūros sprendimų kompanija. Ji kuria, gamina ir valdo išmanias elektromobilių įkrovimo stoteles, yra įkrovimo tinklo operatorius. Ji valdo stoteles skirtingose Lietuvos vietose ir plečiasi kitose šalyse.