Elektromobilių nuoma

Elektrinio transporto dalijimasis

CITY BEE – įsitvirtinusi automobilių dalijimosi segmente, bendrovė „CityBee“ Lietuvoje pradėjo teikti ir el. paspirtukų dalijimosi paslaugą. Ja naudotis gali Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regiono gyventojai bei svečiai. Naudotis „CityBee“ el. paspirtukais gali asmenys nuo 18 m. Jie privalo laikytis tokių pačių taisyklių kaip ir įprastų bei el. dviračių vairuotojai. Tai reiškia, kad važiuoti el. paspirtukais bus galima dviračių takais ir jiems skirtomis juostomis, o jei tokių nėra – šaligatviais.

Ką reikia daryti?
Atsisiųsk „CityBee“ programėlę. Rask netoliese esantį paspirtuką. Nori atrakinti paspirtuką? Nuskanuok ant paspirtuko rėmo esantį QR kodą arba įvesk skaitmeninį kodą. Viskas, gali važiuoti! Pabaigęs kelionę, priparkuok paspirtuką, sek instrukcijas mobiliojoje programėleje.

SPARK – tai pirmasis elektromobilių nuomos tinklas Lietuvoje. Pimą kartą Vilniuje siūloma elektromobilių dalijimosi paslauga suteikia naujas mobilumo galimybes miesto gyventojams ir svečiams. Vairuojant SPARK elektromobilį kelionės tikslą pasieksite patogiai ir tausojant aplinką.

Ką reikia daryti?
Atsisiųsti SPARK mobiliąją programėlę į išmanųjį telefoną, registruotis ir pradėti savo kelionę. Reikalingas elektromobilis pasirenkamas ir rezervuojamas vos keliais paspaudimais. Su SPARK nereikia rūpintis dėl sąskaitų, nes už minučių tikslumu skaičiuojamą paslaugą apmokama mokėjimo kortele.

BOLT – tai viena didžiausių pavežėjimo platformų Europoje. Elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugas ji siūlo dalyje iš trisdešimties savo veiklos valstybių.

Skaitykite daugiau: www.15min.lt

Ką reikia daryti?

Elektrinį „Bolt” paspirtuką gali rasti gatvėje ir naudodamasis programėle pradėti kelionę. Tereikia savo išmaniąjame telefone įsidiegti „Bolt“ programėlę ir joje pasirinkti paspirtuko režimą. Norėdamas atrakinti paspirtuką, nuskanuok QR kodą ir leiskis į kelionę.

Elektromobilių nuoma

Prisijunktie prie mūsų Facebook!

Naujausios naujienos apie elektrinį transportą, konkursai ir dar daugiau!