Elektromobilių nuoma

Elektrinio transporto dalijimasis

CITY BEE – automobilių, elektromobilių ir dviračių dalijimosi paslaugų įmonė. Bendrovė teikia trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą.
Su „CityBee“ automobiliais (krovininiais irgi) galima keliauti ir tarp miestų, pavyzdžiui, paimti automobilį Vilniuje, o palikti bet kurioje „CityBee“ zonoje Kaune. Taip pat galima keliauti į Rygą ar Taliną, tačiau automobilį palikus kitoje šalyje taikomas papildomas mokestis.

Ką reikia daryti?
Atsisiųsk „CityBee“ mobiliąją programėlę į išmanųjį telefoną, registruokis ir pradėk savo kelionę.

SPARK – tai pirmasis elektromobilių nuomos tinklas Lietuvoje. SPARK dalijimosi tinklas taip pat teikia elektromobilių įkrovimo galimybę Vilniaus mieste. SPARK naudotojams įrengėme pirmąjį Lietuvoje įkrovimo stotelių tinklą strateginėse miesto vietose: prie prekybos centrų, biurų pastatų, viešbučių, oro uoste.

Ką reikia daryti?
Atsisiųsti SPARK mobiliąją programėlę į išmanųjį telefoną, registruotis ir pradėti savo kelionę. Reikalingas elektromobilis pasirenkamas ir rezervuojamas vos keliais paspaudimais, o už paslaugą apmokama mokėjimo kortele.

BOLT – tai viena didžiausių pavėžėjimo platformų Europoje. Bendrovė taip pat teikia elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugas.

Ką reikia daryti?
Elektrinį „Bolt” paspirtuką gali rasti gatvėje ir naudodamasis programėle pradėti kelionę. Tereikia savo išmaniąjame telefone įsidiegti „Bolt“ programėlę ir joje pasirinkti paspirtuko režimą. Norėdamas atrakinti paspirtuką, nuskanuok QR kodą ir leiskis į kelionę.

Elektromobilių nuoma