„Avis“ klientams siūlys išsinuomoti „Tesla“ elektromobilius

„Avis“ klientams siūlys išsinuomoti „Tesla“ elektromobilius

„Tesla“ elektromobilius nuo šiol galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti. Tai – pirma tokia galimybė Baltijos šalyse.

„Tesla“ Lietuvoje prekiaujanti bendrovė „Deals on Wheels“ pasirašė sutartį su didžiausia šalies automobilių nuomos įmonę „Avis Budget Lietuva“. Pastarosios klientai jau šiandien gali pasinaudoti ilgalaikės nuomos paslauga ir vairuoti „Tesla Model 3“, „Tesla Model S“ bei „Tesla Model X“ modelių elektromobilius.

„Reaguojame į klientų užklausas ir džiaugiamės galėdami jiems pasiūlyti išskirtinius elektromobilius. „Tesla“ suteiks galimybę ne tik patogiai naudotis transportu tada, kai to reikia, bet ir saugoti gamtą bei išbandyti naujausias technologijas“, – sakė Mantvydas Janeliūnas, „Avis Budget Lietuva“ regiono veiklos vadovas.

„Deals on Wheels“ vienintelė Lietuvoje prekiauja „Tesla“ ir „Seres“ elektromobiliais.

„Susidomėjimas „Tesla“ elektromobiliais milžiniškas – turime gerokai daugiau užsakymų, nei planavome. Bendradarbiaudami su „Avis“ galėsime bent iš dalies klientų poreikį patenkinti – jie turės progą išsinuomoti elektromobilį“, – komentavo Laurynas Boguševičius, „Deals on Wheels“ įkūrėjas ir vadovas.

Bendrovė taip pat baigia įrengti pirmąjį Baltijos šalyse specializuotą elektromobilių saloną.

Metų pradžioje „Deals on Wheels“ pritraukė 250 tūkst. eurų investiciją, už šią sumą privatus investuotojas įsigijo 10 proc. bendrovės akcijų.

Šaltinis: „Deals on Wheels“ pranešimas spaudai