„Busnex“ plečiasi į Lenkijos rinką pristatydama „SERES“ elektromobilius

„Busnex“ plečiasi į Lenkijos rinką pristatydama „SERES“ elektromobilius

Elektra varomų transporto priemonių ir jų infrastruktūros tiekėjas „Busnex“ plečia savo veiklą ir užtikrintai žengia į Lenkijos elektromobilių rinką. Įmonė kaimyninei valstybei pristato Lietuvoje jau žinomus aukštos kokybės elektra varomus „SERES 3” automobilių modelius.

Anot „Busnex“ vadovo Simono Ramanausko, plėtra į Lenkiją buvo ilgai planuotas įmonės augimo žingsnis. „Daug žadantys „SERES“ pardavimų rezultatai bei didelis susidomėjimas Lietuvoje ir Estijoje pastūmėjo mus žengti dar didesnį žingsnį ir plėstis į Lenkiją.  Ši rinka mums yra itin patraukli ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl sparčiai augančio visuomenės susidomėjimo elektra varomomis transporto priemonėmis.“

„Busnex“ kaimyninė rinka nėra visiškai nauja. Vilniuje įsikūrusi įmonė taip pat yra oficialus didžiausios pasaulyje Kinijos autobusų gamintojos „Yutong“ atstovas Baltijos šalyse bei Lenkijoje ir pastarajai šiemet jau pristatė 15 vnt „Yutong“ elektrinių autobusų.

S. Ramanausko teigimu, šiuo metu įmonė jau turi virš 1000 „SERES 3” elektromobilių užsakymų Europos rinkai. „Manome, kad tai ganėtinai įspūdingas skaičius rinkos naujokui. Tikimės, kad patikimų partnerių dėka, šį skaičių vien Lenkijos rinkoje per metus galėsime padidinti dar 400 „SERES 3“ elektromobilių.“ – teigė S. Ramanauskas.

Lietuvoje „SERES 3“ elektromobilis pristatytas buvo dar pavasario pradžioje. „Nuo pat pirmų dienų susilaukėme didelio vairuotojų susidomėjimo. Vairuotojai iš Baltijos šalių ypatingą dėmesį skiria kokybei, todėl elektromobilis jau spėjo atrasti savo nišą tarp kitų gerai žinomų prekių žeklų. Neabejojame, kad didelį populiarumą lėmė patrauklus dizainas bei puikus kokybės ir kainos santykis,“ – teigė S. Ramanauskas.

Vasaros pradžioje įmonė „SERES“ prekės ženklą pristatė ir Estijos vairuotojams. „Vos pristatyti naujieji elektromobiliai susilaukė teigiamo žiniasklaidos bei klientų dėmesio. Estijoje dirbame su patikimais partneriais „Nordauto“ bei šiuo metu aktyviai ieškome partnerių, norinčių su „SERES“ elektromobiliais dirbti ir Latvijoje,“ – sakė „Busnex“ vadovas.

Įmonės teigimu, matydami teigiamus elektromobilių pardavimų rezultatus bei vis augantį susidomėjimą tvariu transportu, dar šiemet Europai planuoja pristatyti aukštesnės klasės „SERES SF5“ elektromobilį.

Apie „SERES 3”

Naujasis „SERES“ elektromobilis turi 53 kWh bateriją ir 162 AG variklį. Didžiausias nuvažiuojamas atstumas – iki 405 kilometrų pagal NEDC (New European Driving Cycle). Remiantis Lietuvoje atliktais bandomaisiais važiavimais, važiuojant komfortišku režimu, nuvažiuojamas atstumas yra 329 km. Automobilis palaiko greitąjį įkrovimą, kurio metu per 30 minučių įkraunama 20–80% baterijos. Įprasto krovimo greitis – 8h (6,6kw).

Šaltinis: pranešimas spaudai