„Charged Up‘22“: laukia elektromobilių mėgėjams skirtas renginys

„Charged Up‘22“: laukia elektromobilių mėgėjams skirtas renginys

„Charged Up‘22“: laukia elektromobilių mėgėjams skirtas renginys

Rugsėjo devinta diena yra paskelbta pasauline elektromobilių diena – tuo metu visame pasaulyje vyksta įvairūs renginiai, susiję su elektrinio transporto tema. Ne išimtis ir Lietuva, kur rugsėjo dešimtą dieną vyks įmonės „Įkrautas“ jau antrą kartą organizuojamas renginys, skirtas elektromobilių populiarinimui ir visuomenės švietimui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tam tikslui renginio metu bus galima sudalyvauti konferencijoje, kurios metu savo srities specialistai kalbės įvairiomis mobilumo bei elektrinio transporto temomis. Žinoma, renginyje nebus apsieita ir be pramogų, o taip pat bus siekiama pagerinti praėjusiais metais pasiektą rekordą.

Įmonės „Įkrautas“ vadovas Karolis Kieras sako, kad Lietuvoje pastebimai auga elektromobilių kiekis keliuose bei plečiasi bendruomenė: „Didieji Lietuvos miestai yra nusėti elektromobiliais. „Regitra“ tą patvirtina kas mėnesį įregistruodama vis didesnį kiekį naujų ir naudotų elektromobilių. Smagu matyti didėjančią bendruomenę, į kurią prisijungia ne vien sutaupyti siekiantys vairuotojai, bet ir tvaresnį transportą propaguojantys eismo dalyviai.

Mums, kaip įmonei, tiesiogiai susijusiai su šia sritimi, yra garbė dalintis sukauptomis žiniomis apie elektromobilius bei jų įkrovimą su plačiąja visuomene. Smagu susitikti su bendraminčiais vienoje vietoje ir praleisti pusdienį kartu dalinantis naujomis idėjomis apie elektromobilių naudojimą kasdienėje buityje, o smagiausia, žinoma, įeiti į istoriją pasiekaint naują Lietuvos, o gal ir pasaulio rekordą.“

Pramogos ne tik siekiant rekordo

Renginio organizatoriai šiemet sieks pagerinti praėjusiais metais pasiektą Lietuvos rekordą – praėjusių metų renginyje vienoje vietoje buvo susirinkę net 94 elektromobiliai, o taip sparčiai augant jų kiekiui gatvėse pagerinti šį rekordą neturėtų būti sunku. Tiesa, įmonės „Įkrautas“ atstovai neslepia, kad turi ambicijų kada nors pasiekti ir Gineso rekordą, kuris šiuo metu siekia 507 elektromobilius vienoje vietoje ir buvo pasiektas 2014 metais Kupertine, Kalifornijoje.

Nors elektromobiliams skirtą pusdienį vainikuos naujo rekordo siekimas, tai toli gražu ne vienintelė programos dalis. Dalyvių laukia konferencija su įdomiais pašnekovais, narpliojančiais aktualias temas. Rinkos žinovai dalinsis prognozėmis, įžvalgomis bei patarimais, tad įdomios informacijos sau ras ne tik jau turintys elektrinius automobilius, bet ir dar galvojantys juos įsigyti ateityje.

Renginio svečiai galės išmėginti įvairius naujausius elektromobilius, pabandyti profesionalius lenktynių simuliatorius, išmėginti aklą vairavimą ir mėgautis kitomis pramogomis.

„Elektromobilių rinkoje vyksta itin spartus progresas, tad net turint metų senumo žinias, jos jau gali pasirodyti gerokai pasenusios. Naujausi modeliai viena įkrova jau gali nuvažiuoti daugiau nei 700 kilometrų, o papildomą šimtą kilometrų įsikrauti vos per kelias akimirkas. Šis renginys yra puiki proga vienoje vietoje sužinoti naujausias tendencijas, technologines naujoves bei iš arti susipažinti su moderniausia technika“, – pasakojo K. Kieras.

Nuotraukos – pranešimo autorių.