„Deals On Wheels“ investuoja į elektromobilių prekybą Latvijoje ir Estijoje

„Deals On Wheels“ investuoja į elektromobilių prekybą Latvijoje ir Estijoje

„Deals On Wheels“ investuoja į elektromobilių prekybą Latvijoje ir Estijoje

Lietuvių elektromobilių prekybos startuolis „Deals On Wheels“ birželio mėnesį atidaro atstovybes Rygoje ir Taline. Įmonė kartu su fondu „WeChange.group“ į plėtrą investuoja 500 tūkst. eurų.

Didžioji dalis numatomų investicijų bus skirtos bandomųjų automobilių parkui įsigyti.  Įmonė siekia, kad pirkėjai, pirmą kartą keičiantys tradicinį automobilį į elektrinį, galėtų vienoje vietoje išbandyti skirtingų gamintojų modelius, suprasti esminius elektromobilių privalumus bei įsigyti įkrovimo stoteles ir kitą reikalingą įrangą.

„Deals On Wheels“ įkūrėjas ir vadovas Laurynas Boguševičius teigia, kad šiuo metu dėl tiekimo grandinių sutrikimų daugelis gamintų vėluoja pristatyti automobilius, todėl „Deals On Wheels“ verslo modelis įgauna pranašumą.

„Sukauptą patirtį norime pritaikyti  mums artimose rinkose – Latvijoje ir Estijoje. Plėtra vyksta sistemingai ir planuotai, tikimės netrukus pristatyti ir daugiau naujienų“, – sako L. Boguševičius.

Šiemet „Deals On Wheels“ pristatė naują paslaugą – pasiūlė automobilių pirkėjams galimybę grąžinti automobilį per 30 dienų nuo įsigijimo ir atgauti sumokėtus pinigus. Tokios praktikos iki šiol netaiko jokie automobilių pardavėjai Baltijos šalyse.

Prieš beveik dvejus metus veiklą pradėjęs startuolis „Deals On Wheels“ prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, atidarė pirmąjį Lietuvoje specializuotą elektromobilių saloną.

Praėjusiais metais įmonė 30 kartų padidino apyvartą – iki daugiau nei 16 mln. eurų ir fiksavo pirmąjį pelną.

Šaltinis: „Deals On Wheels“ pranešimas žiniasklaidai ir nuotrauka