„Deals On Wheels“: įsigytą automobilį bus galima grąžinti ir atgauti pinigus

„Deals On Wheels“: įsigytą automobilį bus galima grąžinti ir atgauti pinigus

„Deals On Wheels“: įsigytą automobilį bus galima grąžinti ir atgauti pinigus

Startuolis „Deals On Wheels“ siūlys automobilių pirkėjams galimybę grąžinti automobilį per 30 dienų nuo įsigijimo ir atgauti sumokėtus pinigus. Tokios praktikos iki šiol netaikė jokie automobilių pardavėjai Baltijos šalyse, o atvejų, kai įsigytas automobilis nepateisina lūkesčių, pasak ekspertų,  pasitaiko, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Nauja paslauga įmonės klientams nieko nekainuos ir galios visiems parduodamiems automobiliams – tiek naujiems, tiek naudotiems. Tikimasi, kad galimybė grąžinti įsigytą automobilį ir atgauti pinigus ilgainiui paskatins ir kitas bendroves imtis panašių priemonių, o tai bus naudinga pirkėjams.

„Suprantame kuo rizikuojame ir kad toks žingsnis dar niekada nebuvo žengtas nė vienoje iš Baltijos šalių, bet lygiai taip pat suprantame, kaip svarbu saugumo jausmas žmogui, perkančiam tokį brangų daiktą“, aiškina „Deals On Wheels“ įkūrėjas Laurynas Boguševičius.

Pasak L. Boguševičiaus, automobilis dažnai būna ilgai planuotas, nepigus šeimos pirkinys, tačiau pasitaiko atvejų, kai įsigytas mašina nepateisiną lūkesčių. Teisinės galimybės grąžinti tokį automobilį ribotos, o automobilių pardavėjai tokiais atvejais dažnai nėra linkę bendradarbiauti.

„Norint grąžinti automobilį, ypač naują, reikėtų ilgai įrodinėti kodėl taip daroma,  pasitelkti teisininkus. Tokių bylų Lietuvoje yra buvę, jos dažnai baigiasi pirkėjo nenaudai. Galimybė  paprastai atgauti pinigus žmonėms turėtų suteikti daugiau drąsos ir pasitikėjimo savo sprendimais“, teigia L. Boguševičius.

Prieš beveik metus veiklą pradėjęs startuolis „Deals On Wheels“ prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, atidarė pirmąjį Lietuvoje specializuotą elektromobilių saloną. Praėjusiais metais įmonė 30 kartų padidino apyvartą – iki daugiau nei 16 mln. eurų ir fiksavo pirmąjį pelną.

„Deals On Wheels“ nuotrauka