„Deals On Wheels“ siūlys išbandyti net 14 elektromobilių modelių

„Deals On Wheels“ siūlys išbandyti net 14 elektromobilių modelių

„Deals On Wheels“ siūlys išbandyti net 14 elektromobilių modelių

Pirmasis specializuotas elektromobilių prekybos salonas Baltijos šalyse „Deals on Wheels“ plečia parduodamų elektrinių transporto priemonių pasiūlą. Bendrovė šiandien siūlo išbandyti 14 skirtingų elektromobilių modelių ir tai – didžiausias elektromobilių pasirinkimas vienoje vietoje Baltijos šalyse.

„Gamintojams siūlant vis daugiau skirtingų modelių norime, kad mūsų klientai būtų tikri dėl savo pasirinkimo. Bandyti skirtingus modelius įvairiuose salonuose nėra patogu ir kainuoja daug laiko, todėl pasirūpinome surinkti didžiausią įmanomą jų pasiūlą vienoje vietoje“, – sakė Laurynas Boguševičius, „Deals On Wheels“ įkūrėjas ir vadovas.

Šiandien įmonė siūlo išbandyti „Volkswagen Up“, „Seres 3“, „Hyundai Ioniq5“, „Ford Mustang Match-e“, „KIA EV6“, „Tesla Model 3“, „Tesla Model Y“, „Audi Etron“, „Polestar 2“, „Lexus UX“,„BMW iX“, „Peugeot e-2008“, „BMW i3“ bei „Porsche Tycan“.

Siūlomų modelių kaina svyruoja nuo 25 tūkst. eurų iki 100 tūkst. eurų.

Išbandyti elektromobilius galima ne tik įprastu darbo metu – įmonė vienintelė iš automobilių prekybos salonų dirba visą savaitgalį.

Išsirinkus patikusį elektromobilį „Deals On Wheels“ ne tik jį užsako, bet ir padeda sutvarkyti lizingo bei draudimo dokumentus.

Nuo 2020 m. rudens veikianti „Deals On Wheels“ yra pirmoji ir didžiausia specializuota elektromobilių prekybos įmonė Baltijos šalyse. Bendrovėje dirba 17 darbuotojų, ji vienintelė Lietuvoje importuoja „Tesla“ elektromobilius.

Šaltinis:  „Deals On Wheels“ pranešimas žiniasklaidai