,,Deals on Wheels” visas pajamas už konsultacijas skirs R. Kaukėno fondui

,,Deals on Wheels” visas pajamas už konsultacijas skirs R. Kaukėno fondui

,,Deals on Wheels” visas pajamas už konsultacijas skirs R. Kaukėno fondui

Elektromobiliais prekiaujanti įmonė ,,Deals on Wheels“ žengia naują žingsnį Lietuvos automobilių prekybos rinkoje. Nuo šiol visas pajamas, gautas už konsultacijas įsigyjant transporto priemonę, bendrovė skirs labdarai.

Pasak bendrovės pranešimo spaudai, tai pirmas atvejis Lietuvos automobilių rinkoje, kai labdarai atiteks visa už konkrečias paslaugas uždirbama suma. Lėšos bus dovanojamos Rimanto Kaukėno paramos grupei, remiančiai sunkiai sergančius vaikus.

„Nuo šiol dirbsime ne tik sau. Nors ir anksčiau daug dėmesio skyrėme geriems darbams, dabar atsiranda labai tiesioginis ir konkretus ryšys – kuo daugiau konsultacijų suteiksime, tuo didesniam skaičiui vaikų R. Kaukėno grupė galės padėti. Tai ir mums patiems papildoma motyvacija dar labiau stengtis“, – apie idėją pasakoja „Deals on Wheels“ įkūrėjas L. Boguševičius.

Konsultacijas įsigyjant transporto priemonę bendrovė teikia nuo įkūrimo, tai – pirmoji ir iki šiol populiariausia jos paslauga. Įmonės konsultacija įsigyjant automobilį klientams kainuoja 60 eurų.

Prieš trejus metus veiklą pradėję „Deals on Wheels” specializuojasi elektromobilių prekyboje. Startuolis pirmasisi į Lietuvą oficialiai atvedė „Tesla“ automobilius. Įmonė taip pat teikia konsultacines paslaugas, užsiima naudotų automobilių prekyba išskirtinėmis sąlygomis.