Jau kitąmet atsiras galimybė važinėtis Harley-Davidson dviračiu

Jau kitąmet atsiras galimybė važinėtis Harley-Davidson dviračiu

Jau kitąmet atsiras galimybė važinėtis Harley-Davidson dviračiu

Motociklų milžinas Harley-Davidson netrukus žengs į elektrinių dviračių rinką.

Ramus pasivažinėjimas elektriniu dviračiu nuostabioje gamtos apsuptyje gali būti ne pirmas dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie Harley-Davidson. Daugelis iš mūsų pagalvos apie griežtus, barzdotus vyrus, dėvinčius odines liemenes, važiuojančius garsiais motociklais. Tačiau naujoji Harley-Davidson strategija gali amžinai pakeisti mūsų suvokimą apie prekės ženklą. Ateinančiais metais vienas didžiausių motociklų pramonės žaidėjų išplės savo asortimentą, kad galėtų pasiūlyti kažką beveik visiems.

Šios naujos strategijos priežastis yra visame pasaulyje sumažėjęs gatvės motociklų pardavimas. Konkrečiai Harley-Davidson pardavimas visame pasaulyje smarkiai sumažėjo, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Dėl padidėjusių kitų motorinių dviračių transporto priemonių, tokių kaip motorolerių ir bekelės motociklų, pardavimo kritimas nepadarė žalos visai pramonei tiek, kiek pakenkė Harley-Davidson.

Būtent todėl artimiausiu metu didžiausias dėmesys bus skiriamas elektriniam mobilumui. Pirmasis didelis žingsnis buvo Harley-Davidson  modelis LiveWire. Tai – pirmasis gamintojo visiškai elektrinis motociklas, kurio pardavimas visoje Europoje ir JAV prasidėjo 2019 m. pabaigoje. Jis gali būti kritikuojamas dėl savo riboto nuotolio ir gana aukštos kainos, tačiau tai yra pirmoji elektrinė transporto priemonė ir didelis žingsnis elektrinių motociklų link.

Specialiame Harley-Davidson puslapyje „būsimos transporto priemonės/ ang. future vehicles“ šis prekės ženklas demonstruoja rytdienos transporto priemones. Parodomi naujesni, geresni ir greitesni esamų gaminių modeliai, tačiau tame puslapyje galima rasti ir visiškai naujų dviračių. Pavyzdžiui, pirmas vaikams skirtas elektrinis balansinis dviratis, skirtas tėvams supažindinti vaikus su motociklais nuo pat ankstyvo amžiaus. Taip pat pirmasis Harley-Davidson e-dviratis, kuris bus pristatytas 2020 m. – lengvas, greitas ir sukurtas taip, kad spindėtų kiekvienoje miesto aplinkoje. Visa tai – didelės gerai įvertinto pramonės žaidėjo pastangos sujungti naują žmonių grupę su prekės ženklu.

Taigi, jei visada svajojote važiuoti Harley-Davidson, tačiau niekada neturėjote progos gauti vairuotojo pažymėjimą, arba visuomet truputį bijojote griūti važiuodami tikru motociklu, jau netrukus galėsite išbandyti kokybišką Harley-Davidson e-dviratį. Taigi, užsiauginkite barzdą ir pradėkite važiuoti dviračiu 2020 m.!

Nuotr. ir vaizdo įrašas: Harley-Davidson