„Karma Automotive“ super elektromobilis

„Karma Automotive“ super elektromobilis

„Karma Automotive“ super elektromobilis

Super automobiliai – elektromobilis?

Karma Automotive“, anksčiau žinomas kaip „Fisker“, pristatė pirmąjį elektra varomą automobilį – sportinį superautomobilį su žadą atimančiomis durimis. Gamintojas sako, kad šis elektromobilis atskleidžia „ Karma Automotive“ ateities produktų technologijų ir dizaino kryptį.
Kinijos automobilių dalių konglomeratas „Wanxiang Group“ įsigijo „Fisker Automotive“ įmonės turtą, praėjus keliems metams po 2013 m. įvykusio „Fisker Automotive“ kompanijos bankroto.

Nuo to laiko „Wanxiang Group“ daug investavo į kompaniją, kad galėtų atnaujinti pirmąją „Fisker“ transporto priemonę „Karma“.

Šiek tiek painu, tačiau naujieji savininkai pervadino kompaniją „Fisker“ į „Karma Automotive“, o automobilį „Karma“ į „Revero“.

Konceptas paremtas naujomis programomis

Naujasis hibridas „Revero“ yra labai panašus į originalų „Karma“ automobilį, tačiau bendrovė daug investavo į naujas, vien elektra varomų elektromobilių programas.

Šį mėnesį „Pebble Beach Concours d’Elegance“ parodoje „Karma“ pristatė naują „SC1 Vision Concept“ – visiškai elektrinį superautomobilį.

„Karma“ elektromobilio „SC1 Vision Concept“ nuotraukos:

Karma superautomobilis

Karma superautomobilio vidus

Karma superautomobilis iš šono

Karma superautomobilio lydynio ratlankiai

 

Šiuo metu nėra atskleista koks yra transporto priemonės variklio galingumas, tačiau žinoma, kad elektromobilis yra varomas vien elektra.

Gamintojas pasidalino duomenimis apie elektromobilio daviklių komplektą, kuris turės aštuonis radarus, šešis„ Lidar“ daviklius ir pusšimtį išorinių fotoaparatų.

„Karma Automotive“ neatskleidžia planų kada „SC1 Vision Concept“ gamybos versija bus pateikta rinkai.

 

Šaltinis: electrek.co