Kia e-Niro paskelbtas geriausiu verslo elektromobiliu Jungtinėje Karalystėje

Kia e-Niro paskelbtas geriausiu verslo elektromobiliu Jungtinėje Karalystėje

Kia e-Niro paskelbtas geriausiu verslo elektromobiliu Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės (JK) verslo automobilių apdovanojimuose Kia e-Niro buvo paskelbtas „geriausiu 2019 metų elektriniu automobiliu“. Šis elektromobilis Jungtinėje Karalystėje buvo pradėtas parduoti 2018 m. gruodžio mėn.

Apdovanojimą pelniusi Kia e-Niro liko priekyje prieš penkis finalistus, įskaitant Audi e-Tron ir Jaguar I-Pace, Hyundai Kona Electric, Nissan Leaf ir MG ZS EV.

Šalia pagrindinio apdovanojimo, Kia e-Niro, ekspertų komisijos buvo apdovanota, be kita ko, dėl patogumo naudoti.

Iš dalies taip yra dėl 64 kWh e-Niro modelio, kuris vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 455 km.

Kia e-Niro dažnai lyginamas su elektrine dvyne – Hyundai Kona Electric, kurią taip pat galima įsigyti su 64 kWh akumuliatoriumi ir ilgesniu diapazonu. Tačiau jis yra šiek tiek ilgesnis – 4375 mm, palyginti su Kona – 4180 mm, ir tai reiškia, kad kojoms lieka daugiau vietos ir bagažinės tūris yra didesnis.

Trečiadienį Londone vykusiame renginyje paskelbęs apdovanojimo laimėtoją, AA automobilių parko ir avarijų valdymo direktorius Stuartas Thomasas sakė: „Kia e-Niro suderina aukščiausios klasės elektromobilio diapazoną su aukšto lygio specifikacijos šeimos visureigio prieinamumu“.

Kia labai palengvina elektromobilio turėjimo patirtį ir nustato naują etaloną.

Šiemet Kia e-Niro laimėjo dar mažiausiai du apdovanojimus, įskaitant trokštamą „What Car“? Metų automobilio apdovanojimas – pirmą kartą Kia namo parsivežė šį prestižinį titulą.

Jis taip pat sulaukė pripažinimo kaip pretendentas į Autocar apdovanojimus „Geriausi įperkami elektriniai automobiliai 2019“, kai 2019 m. gegužę buvo pramintas „žaidimą keičiančiu“.

Kia e-Niro turėtų pasirodyti ir Australijoje, o ankstyvieji bandomieji modeliai buvo pastebėti Sidnėjaus keliuose prieš numatomą pristatymą 2020 m. Tačiau suprantama, kad Kia dar nenustatė tikslios e-Niro pristatymo Australijoje datos.

Lietuvoje kol kas oficialiame KIA salone parduodamos tik hibridinės KIA Niro HEV versijos.

Šaltinis: The driven