Smunkant automobilių rinkai, „Deals On Wheels“ pajamos augo 30 kartų

Smunkant automobilių rinkai, „Deals On Wheels“ pajamos augo 30 kartų

Smunkant automobilių rinkai, „Deals On Wheels“ pajamos augo 30 kartų

Automobilių prekybos internetu startuolis „Deals On Wheels“ praėjusiais metais pasiekė 16,9 mln. eurų apyvartą. Tai – beveik 30 kartų daugiau nei prieš metus, kai įmonių grupė fiksavo 0,57 mln. eurų pajamas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tuo pat metu visa Lietuvos automobilių prekybos rinka dėl pandemijos poveikio krenta dvejus metus iš eilės. VĮ „Regitra“ duomenimis,  2020 m. naujų automobilių šalyje registruota 23,2 proc. mažiau nei ankstesniais metais. Pernai šis skaičius smuko dar 5,5 proc.

„Įrodėme, kad net smunkančioje rinkoje įmanoma augti – svarbiausia dirbti ne sau, o klientams. Matome, kad jie pavargę nuo prasto aptarnavimo, pasenusių ir sustabarėjusių automobilių prekybos verslo modelių bei nesąžiningos kainodaros. Suteikiame klientams visiškai kitą patirtį ir sąžiningai su jais elgiamės – tai stipriausias augimo variklis“, – sakė Laurynas Boguševičius, „Deals On Wheels“ įkūrėjas ir vadovas.

„Deals On Wheels“ prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, taip pat valdo pirmąjį ir didžiausią Baltijos šalyse elektromobilių saloną.

Klientų patogumui įmonė vienintelė iš automobilių prekybos salonų dirba visą savaitgalį.

Išsirinkus patikusią transporto priemonę „Deals On Wheels“ ne tik ją užsako, bet ir padeda sutvarkyti lizingo bei draudimo dokumentus.

Įmonė taip pat siūlo išbandyti net 14 skirtingų elektromobilių modelių. Tai didžiausias elektromobilių pasirinkimas, kurį galima rasti vienoje vietoje, Baltijos šalyse.

Klientai gali užsisakyti bandomuosius važiavimus su „Volkswagen Up“, „Seres 3“, „Hyundai Ioniq5“, „Ford Mustang Match-e“, „KIA EV6“, „Tesla Model 3“, „Tesla Model Y“, „Audi Etron“, „Polestar 2“, „Lexus UX“,„BMW iX“, „Peugeot e-2008“, „BMW i3“ bei „Porsche Tycan“.

Siūlomų modelių kaina svyruoja nuo 25 tūkst. eurų iki 100 tūkst. eurų.

Šiandien „Deals On Wheels“ dirba 17 darbuotojų – trigubai daugiau nei 2020-ųjų pabaigoje.

Bendrovės akcininkai – įkūrėjas Laurynas Boguševičius, investuotojas bei baldų prekybos internetu įmonės „Furniture1“ įkūrėjas Pijus Makarevičius, finansų ekspertas ir įmonės „Orion Leasing“ vadovas bei bendrasavininkis Laimonas Belickas, taip pat komunikacijos ekspertas, reputacijos agentūros „Winning“ įkūrėjas Andrius Baranauskas.

Nuotr. „Wolkswagen” gamintojo