BMW signalizuoja apie i3 elektromobilio kelio pabaigą

BMW signalizuoja apie i3 elektromobilio kelio pabaigą

BMW signalizuoja apie i3 elektromobilio kelio pabaigą

Pirmasis BMW elektromobilis, ankstyvasis modelis i3 nebus atnaujinamas, kadangi auto-gamintojo dėmesys šiuo metu yra nukreiptas į pagrindinės automobilių linijos elektrifikavimą.

Šis išskirtinės išvaizdos, baterija varomas automobilis buvo išleistas 2013-ais metais. Jis buvo skirtas išbandyti visuomenės apetitui elektra varomiems automobiliams, tuo pačiu nepakenkiant pagrindiniams salonų modeliams.

BMW iki šiol pardavė daugiau nei 150 000 i3 automobilių, o kiekvienais metais paklausa augo, nes naujai išaugo ir suklestėjo bendra elektromobilių rinka.

Modelio i3 pardavimas šių metų pirmą pusmetį pakilo 21 proc. palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Įprastai automobilių gamintojai atnaujina modelius po septynerių pardavimo metų tam, kad atgaivintų paklausą ir įdiegtų naujausias technologijas. Tad įprastomis sąlygomis, i3 modelio pardavimui būtų likę tik metai iki atnaujinimo. Vis dėlto auto-gamintojas sako, kad ir toliau tęs ankstyvojo modelio pardavimus dar kelis metus.

Vokietijos automobilių gamintojas šiuo metu telkia dėmesį į akumuliatorių ir įkraunamų hibridų sistemų diegimą kituose modeliuose, taip pat planuoja pristatyti 13 vien elektra varomų naujų modelių iki 2023 metų.

Šaltinis: Financial Times

Nuotr.: BMW