„Ignitis“ plečia elektromobilių įkrovimo tinklą: daugiau stotelių Vilniuje

„Ignitis“ plečia elektromobilių įkrovimo tinklą: daugiau stotelių Vilniuje

„Ignitis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prasmingų pirkinių slėniu NØRDIKA. Pirmu etapu „Ignitis ON“ įrengs naujausios kartos itin greito įkrovimo stotelę, kurios galia siekia 150 kW, taip pat vieną lėto įkrovimo stotelę. Stotelę įrengti planuojama 2023 m. pavasarį.

„Plėsdami „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo tinklą, prie mažmeninės prekybos slėnio NØRDIKA įrengsime itin greito įkrovimo – 150 kW galios stotelę, kurioje elektromobilis bus visiškai įkraunamas per 30 minučių. Itin greito įkrovimo stotelė turės dvi jungtis – CCS ir CHADEMO. Šalia bus lėto įkrovimo stotelė 2 x 22 kW su TYPE2 jungtimis. Stotelės tinka visiems Europos šalių rinkoms pagamintiems elektromobilių modeliams“, – pranešime žiniasklaidai komentavo Andrius Šeršniovas, „Ignitis ON“ produktų vystymo vadovas.

„Siekiant aplinkos tausojimo ir atsižvelgiant į augantį elektromobilių skaičių, įkrovimo stotelės tampa vis aktualesnės. O prie prekybos centro jos atlieka ir labai praktišką funkciją, kuomet palikus elektromobilį įkrauti, galima apsipirkti, taip taupant laiką. NØRDIKA, kaip prasmingų pirkinių slėnis, siekia skatinti savo pirkėjus prasmingai leisti ir išnaudoti savo laiką. Pasirinkome bendradarbiauti su „Ignitis ON“ dėl patogumo mūsų klientams. Be to, atsižvelgėme ir į platų bei patrauklų jų siūlomų stotelių dizainą“, – komentavo prasmingų pirkinių slėnio NØRDIKA valdytoja Jurgita Viršilienė.

Įkrovimo stotelėse vienu metu bateriją galės įkrauti keturi elektromobiliai. Būsimuose „Ignitis ON“ įkrovimo stotelėse, kaip ir dabartinėse, elektromobiliai bus įkraunami tik žalia lietuviška elektros energija, pagaminta iš Lietuvos atsinaujinančių energijos išteklių – kiekvienas čia įkrauto elektromobilio nuvažiuotas kilometras bus su nuline teršalų emisija.

Naujai įrengiamos stotelės bus pajungtos į bendrą „Ignitis ON“ tinklą, kuriame matomos ne tik naujai įrengtos stotelės, bet ir visos kitos „Ignitis ON“ tinkle esančios stotelės.