Norvegijoje atidaryta vien elektromobiliams skirta Circle K įkrovimo stotis

Norvegijoje atidaryta vien elektromobiliams skirta Circle K įkrovimo stotis

Norvegijoje atidaryta vien elektromobiliams skirta Circle K įkrovimo stotis

Circle K įkrovimo stotis – realybė! Norvegijoje veikianti degalų kompanija neseniai padarė istorinį žingsnį nusprendusi vienojejos degalinių pakeisti visas iškastinio kuro kolonėles elektrinių transporto priemonių greitaisiais įkrovikliais. Šis pokytis atsirado todėl, kad Norvegija tęsia agresyvų postūmį EV priėmimo link, prie kurio šiuo metu prisideda ir populiarių elektromobilių, tokių kaip Tesla Model 3, pasirodymas.

Unikalią iniciatyvą parodžiusi įmonė yra viena iš šalies iškastinio kuro tiekėjų Circle K. Ji turi platų apie 16 000 degalinių tinklą visame pasaulyje. Bendrovė pastebi, kad didžiąją dalį verslo apyvartos vis dar teikia iškastiniu kuru varomi automobiliai. Vis dėlto Circle K viceprezidentas Sverre Rosén pranešime spaudai pareiškė, kad greitas elektromobilių įkrovimo paklausa Norvegijoje didėja, ypač kai valstybė reikalauja plačiai taikyti švaraus transporto technologijas.Apskritai, Circle K sprendimas pakeisti visas šalia prekybos centro esančias kuro kolonėles elektrinių automobilių įkrovikliais yra geras pasirinkimas, skatinantis integruoti elektromobilių naudojimą visoje šalyje.

Vien elektromobiliams skirta Circle K įkrovimo stotis yra tik viena iš tūkstančių kitų bendrovės tarptautinio tinklo degalinių. Svarbu yra tai, kad ši vienintelė tik elektromobiliams skirta Circle K stotis reiškia, jog kuru prekiaujančios įmonės gali pasikeisti ir skatinti tausojančio transporto naudojimą. Tiesiog tam pokyčiui reikia besikeičiančios paklausos rinkoje: kylančios elektromobilių ir mažėjančios iškastiniu kuru varomų automobilių paklausos.

Šaltinis: Teslarati

Nuotr.: Terje Borud