Planuojama Volvo elektrinių sunkvežimių plėtra

Planuojama Volvo elektrinių sunkvežimių plėtra

Planuojama Volvo elektrinių sunkvežimių plėtra

Netrukus Volvo Trucks Kalifornijoje pristatys elektrinius sunkvežimius. Planuojama parodyti, ką gali padaryti dideli sunkvežimiai, kai jie dirba varomi tik didelių baterijų. Kitais metais į Kalifornijos rinką orientuota VNR Electric viso dydžio sunkvežimių programa bus papildyta daugiau elektrinių sunkvežimių modelių. Volvo taip pat planuoja diegti įkrovimo sistemas, teikti draudimo ir analitines paslaugas.

Elektriniai sunkvežimiai sparčiai populiarėja. Be Volvo, yra ir kitų didelių elektrinių sunkvežimių gamintojų: Freightliner / Daimler, Mack, Paccar (Kenworthas, Peterbiltas, DAF), Navistar.

Savo ruožtu Volvo ne tik pardavinės sunkvežimius. Auto-gamintojas juos taip pat nuomos ir suteiks (ir finansuos) įkrovimo įrangą, informaciją apie maršrutų optimizavimą tam, kad maksimaliai padidintų akumuliatoriaus veikimo laiką. Toks vientisas mokėjimo planas apimtų nuomos mokesčius, techninę priežiūrą, draudimą, įkrovimo įrangą ir eksploatavimo paslaugas ir leistų už viską sumokėti vienu kartu.

Po plėtros plano Kalifornijoje įgyvendinimo, Volvo sako, kad toliau plėsis, tačiau tai vis dar bus ribota regioninė plėtra, apimanti Ramiojo vandenyno pakrantę, vėliau pridedant Oregoną ir Vašingtoną, taip pat Teksasą ir kai kurias šiaurės rytų valstijas.

Didelis laimėjimas išlieka tikėjimas, kad elektra varomiems sunkvežimiams, kaip ir elektromobiliams ir visureigiams, reikės mažiau priežiūros, jie turės mažiau gedimų kelyje ir jais keliauti didelius atstumus bus žymiai pigiau.

Šaltinis: Extremech