OSET nori, kad vaikai pereitų nuo video žaidimų prie elektrinių kalnų motociklų

OSET nori, kad vaikai pereitų nuo video žaidimų prie elektrinių kalnų motociklų

OSET nori, kad vaikai pereitų nuo video žaidimų prie elektrinių kalnų motociklų

Jungtinėje Karalystėje veikianti OSET yra pasaulinė vaikų elektrinių motociklų, kurie padeda mokyti vaikus važiuoti nuo mažens, lyderė. Šiuo metu įmonė iš anksto ruošiasi atostogų sezonui, puldama video žaidimus ir skatindama vaikus eiti žaisti į lauką. Žinoma, elektriniais kalnų motociklais, skirtiems vaikams.

OSET nori, kad vaikai žaistų elektroniniais motociklais, o ne vaizdo žaidimais. Remiantis OSET pranešimu, tik „Xbox One“ ir PS4 konsolių pardavimai Jungtinėje Karalystėje iš viso sudarė 7,5 mln. vienetų.

Elektroninis sportas tapo antruoju pagal dydį vaizdo žaidimų rinkos segmentu. Bet dabar OSET kelia diskusiją: „Kodėl vaikai turėtų sportuoti internete, kai galėtų juos žaisti lauke?“.

Pasak Ian Smith, „OSET Bikes“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus, „Vaikų laisvalaikiui yra svarbu balansas. Kas savaitę matome naujienų pranešimus apie nutukimo krizę, ypač vaikų. Nors cukraus suvartojimo sumažinimas yra kritiškai svarbus, tai turi būti derinama su vaikų fiziniu aktyvumu. Užuot darę sportą per ekraną, mes skatiname vaikus, ir drauge, tėvus išbandyti kažką kitą! Kalnų dviračių sporto išbandymas daugeliui tėvų nėra akivaizdus pasirinkimas, tačiau tai yra fantastinis sportas, kuris vaikams pasiūlys aktyvų hobį visam gyvenimui. Mes žinome, kad žmonės vis dar mėgaujasi važiavimu įkopę į savo 70-uosius ir vėliau. “

Bandomieji važiavimai iš esmės yra kaip kliūčių ruožas, kurį įveikti reikia elektriniu motociklu. Motociklininkai bando pravažiuoti pro tokias kliūtis kaip šaknys, kelmai, upeliai, ir t.t. nepakeldami kojos.

Sportas pabrėžia pusiausvyrą, koordinaciją, raumenų valdymą, rankų-akių koordinaciją ir abstraktų erdvinį mąstymą.

Be to, vaikai leidžia lauką lauke.

Šaltinis ir nuotr.: Electrek