Po ilgų vėlavimų Lucid Motors pagaliau pradeda EV gamyklos statybas

Po ilgų vėlavimų Lucid Motors pagaliau pradeda EV gamyklos statybas

Po ilgų vėlavimų dėl sunkumų pritraukti kapitalą, Lucid Motors pagaliau pradeda statybas savo elektromobilių gamykloje Arizonoje.

2017 m. Lucid Motors paskelbė agresyvią 60 000 JAV dolerių bazinę kainą savo prabangiajam elektriniam sedano automobiliui Lucid Air, kurio diapazonas yra 390 km. ir kuris turi keletą kitų įdomių specifikacijų.

Tuo metu Lucid taip pat paviešino savo planą statyti 700 mln. JAV dolerių vertės gamyklą Arizonoje, skirtą 2018 metais gaminti modelį Air.

Tačiau jiems buvo sunku pritraukti kapitalą, reikalingą gamyklos statyboms pradėti.

Praėjusių metų pabaigoje Lucid užsitikrino daugiau nei 1 milijardą dolerių investicijų iš Saudo Arabijos, ir tai leido jiems grįžti prie 2017 m. planų.

Dabar, praėjus metams po to, kai Lucid paskelbė apie naują finansavimą, jie pranešė, kad statybos vyks Casa Grande mieste Arizonoje. Anot naujausių planų, gamyba galėtų būti pradėta 2020 m. pabaigoje.

Vaizdo įraše – naujos Lucid gamyklos Arizonoje statybos darbai

 

Lucid sako, kad dabar jie pradėjo objekto pamatų darbus:

„Praėjusį mėnesį vietinė Planavimo ir zonų sudarymo komisija galutinai patvirtino mūsų daugiametį pagrindinį teritorijos planą. Žemės ruošimas prasidėjo rugsėjo mėn., o šiuo metu formuojami objekto struktūriniai pamatai. “

Neaišku, kokie bus gamybos pajėgumai naujoje gamykloje, tačiau tikimasi, kad tai bus šešiaženklis skaičius per metus.

Šaltinis: Electrek

Video ir nuotr.: Lucid Motors