„Volvo“ elektromobiliai bus parduodami tik internetu

„Volvo“ elektromobiliai bus parduodami tik internetu

„Volvo“ elektromobiliai bus parduodami tik internetu

„Volvo Cars“ keičia tradicinį prekybos modelį ir palaipsniui visose rinkose elektromobilius ims pardavinėti tik internetu. Kompanija, kuri yra užsibrėžusi, kad nuo 2030-jų metų gamins tik elektromobilius, itin daug investuos į pardavimo internetu kanalus ir radikaliai sumažins pasiūlymų sudėtingumą – jie turės aiškias ir fiksuotas modelių kainas.

„Volvo Cars“ ateitis nusakoma trimis kryptimis: elektrine, jungliąja ir augančia, – sako Lex Kerssemakers, globalių komercinių operacijų vadovas. – Norime, kad pirkėjai galėtų be rūpesčių naudotis „Volvo“ automobiliu, išvengdami sudėtingų procedūrų jį įsigydami ir naudodamiesi, tad siekiame paprastumo ir patogumo.“

Kompanija užmegs dar glaudesnius ryšius su mažmeninės prekybos partneriais, kurie vis dar yra svarbiausia pirkėjų patirties grandis ir kurie toliau bus atsakingi už tokias svarbias paslaugas kaip automobilio paruošimas, pristatymas ir aptarnavimas.

„Internetinė ir įprasta prekyba turi būti visiškai integruota, – priduria Lex Kerssemakers. – Kad ir kur būtų pirkėjas – naršydamas internete, lankydamasis „Volvo“ atstovybėje ar tiesiog važiuodamas automobiliu, jo patirtis turi būti aukščiausio lygio.“

„Care by Volvo“, anksčiau žinoma kaip „Volvo Cars“ aptarnavimo paslauga, pirkėjams siūlys dar daugiau galimybių, taip siekiant dar labiau padidinti naudojimosi patogumą.

Perkant elektrinį „Volvo“ internetu, jis bus siūlomas su patogiu priežiūros paketu, apimančiu tokias paslaugas kaip aptarnavimas, garantija, techninė pagalba kelyje, draudimas ir įkrovimo namuose sprendimai.

Savo pagrindinėje „volvocars.com“ internetinėje parduotuvėje įmonė žymiai supaprastins procesą ir sumažins veiksmų kiekį, norint pasirašyti naujo elektrinio „Volvo“ pirkimo sutartį.

Pirkėjai galės rinktis iš patraukliai sukomplektuotų elektrinių „Volvo“, kurie bus paruošti paprastam ir patogiam užsakymui ir greitam pristatymui.

Dar didesnį patogumą ir paprastumą užtikrins aiškios ir fiksuotos modelių kainos, kurios leis išvengti derybų, padidins skaidrumą ir pasitikėjimą.

Iki 2030 m. visi „Volvo Cars“ automobiliai bus elektriniai

„Volvo Cars“ yra įsipareigojusi tapti sparčiai augančio „Premium“ elektromobilių segmento lydere, o iki 2030 m. – vien tik elektromobilius gaminančia kompanija.

Planuojama, kad iki to laiko įmonė pradės gaminti tik elektromobilius ir savo gamoje visame pasaulyje atsisakys modelių su vidaus degimo varikliais, įskaitant ir hibridinius.

Įmonės transformacija tampant tik elektromobilių gamintoju yra dalis ambicingo klimato apsaugos plano, konkrečiais veiksmais siekiant sumažinti automobilių naudojimo ciklo sukeliamą anglies taršą.

Šis sprendimas taip pat paremtas lūkesčiais, kad priimti teisės aktai ir sparti įkrovimo infrastruktūros plėtra užtikrins didesnį vien tik elektra varomų automobilių patrauklumą.

„Volvo Cars“ siekis gaminti tik elektromobilius sutampa su didesniu dėmesiu pardavimui internetu ir siūloma patrauklesne „Care by Volvo“ paslauga, o visi elektriniai modeliai bus parduodami tik internetu.

Ambicingi 2030-ųjų metų tikslai atspindi „Volvo Cars“ elektrifikavimo strategijos pagreitį, kuriam įtakos turėjo pastaraisiais metais itin išaugusi elektromobilių paklausa ir tvirtas įsitikinimas, kad modelių su vidaus degimo varikliais segmentas traukiasi.

„Kad ir toliau dirbtume sėkmingai, mums reikia pelningo augimo. Tad vietoje to, kad investuotume į besitraukiantį segmentą, renkamės investuoti į elektrinę ir jungliąją ateitį, – sako Håkanas Samuelssonas, įmonės generalinis direktorius. – Ir mes esame tvirtai pasiryžę tapti greitai augančio „Premium“ elektromobilių segmento lyderiais.“

Pernai „Volvo Cars“ pristatė pirmąjį savo vien tik elektra varomą modelį „XC40 Recharge“, o šiandien debiutuoja antrasis kompanijos elektromobilis – naujasis „Volvo C40“.

Per artimiausius metus „Volvo Cars“ pristatys dar kelis elektromobilius ir tikimasi, kad jau 2025 metais daugiau kaip 50 proc. parduodamų automobilių bus elektriniai, kiti bus hibridiniai modeliai. O 2030 metais visi parduodami automobiliai turėtų būti elektriniai.

„Automobiliai su vidaus degimo varikliais neturi ilgalaikės ateities, – sako Henrikas Greenas, technologijų padalinio vadovas. – Mes esame įsipareigoję tapti vien tik elektromobilius gaminančia kompanija ir to pasiekti iki 2030 metų. Tai mums padės pateisinti klientų lūkesčius ir būti dalimi sprendimų, padedančių kovoti su klimato pokyčiais.“

Šaltinis: bendrovės pranešimas spaudai

Nuotrauka: „Volvo”