Jau greitai: precedento neturinčios nemokamos greitojo įkrovimo stotelės Volta

Jau greitai: precedento neturinčios nemokamos greitojo įkrovimo stotelės Volta

Jau greitai: precedento neturinčios nemokamos greitojo įkrovimo stotelės Volta

Volta teikia nemokamas L2 tipo įkrovimo stoteles Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) jau nuo 2010 m. Kompanija paskelbė atidarysianti pirmąją iš 150 nemokamų greitojo įkrovimo stotelių visoje JAV. Šis įvykis yra beprecedentis. Pirmoji įkrovimo stotelė atidaroma šį penktadienį Norvalke, Konektikute. Kitos stotelės numatomos įrengti Los Andžele, San Franciske, Čikagoje ir Vašingtone.

Įsivaizduokite, jei vietinis verslas paskelbtų siūlantis nemokamą kurą (benziną, dyzelį ar dujas) vien už tai, kad apsilankėte jų parduotuvėje? Štai tai ir daro Volta. Naujoje įkrovimo stotis Norvalke, Konektikute, veiks naujame 65 000 kvadratinių pėdų mažmeninės prekybos centre SoNo Collection.

Naujosiose Volta DCFC (DCFC – nuolatinės srovės greitojo įkrovimo) stotyse, bus galima krautis CCS standarto krovimu, renkantis greitį nuo 50 kW iki 100 kW.

Pasak Volta įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Scotto Mercerio, Volta naudoja CCS, o ne CHAdeMO įkrovimo standartą, nes mano, kad turėtų būti vienas viešas nuolatinės srovės greitojo įkrovimo standartas. Mes kuriame tinklą, kuris, mūsų manymu, geriausiai atitiks elektromobilių vairuotojų poreikius ilgesnį laiką. Automobilių gamintojai, palaikantys CCS, yra šie: Jaguar, Volkswagen Group, Renault, General Motors, BMW, Daimler, Ford, FCA, Tesla (tik Europoje), Kia ir Hyundai.

Šis žingsnis turėtų pastūmėti Teslą galiausiai padaryti CCS adapterį, prieinamą Šiaurės Amerikos Tesla elektromobilių savininkams.

Nemokamos įkrovimo sesijos gali trukti iki 30 minučių, o tada bus imamas mokestis. Tai yra būtina norint atgrasinti vairuotojus nuo tokio patrauklaus pasiūlymo. Trisdešimt minučių nuolatinio greitojo krovimo gali įkrauti bateriją tiek, kad būtų pakankama nemokamai nuvažiuoti apie 282 kilometrus tiems, kurie lankosi stotyje.

Šaltinis: engagdet

Nuotr.: voltacharging