Elektromobiliai Ukrainoje populiarėja – rinka ir toliau auga

Elektromobiliai Ukrainoje populiarėja – rinka ir toliau auga

Elektromobiliai Ukrainoje populiarėja – rinka ir toliau auga

Elektromobiliai Ukrainoje: „Ukrautoprom“ duomenimis, pirminė elektra varomų keleivinių automobilių (naudotų ir naujų) registracija Ukrainoje 2019 m. sausio – rugsėjo mėn. padidėjo 42 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2018 m., iki 5 081 vnt., komercinių – padvigubėjo iki 397 vnt.

Jų duomenimis, kaip ir anksčiau, didžiąją dalį elektromobilių, kurie papildė Ukrainos rinką, sudarė anksčiau naudotos transporto priemonės (91 proc.).

Populiariausios transporto priemonės buvo automobiliai, naujesni nei penkeri metai (daugiau nei 52 proc. registracijų), apie 39 proc. buvo automobiliai, kurie yra penkerių ar daugiau metų, o nauji automobiliai nesiekė 9 procentų.

Daugiausiai elektromobilių pardavė Nissan Leaf, iš kurių beveik 2 500 vienetų buvo užregistruoti sausio – rugsėjo mėnesiais. Tesla Model S užėmė antrąją vietą (435 registruoti automobiliai), o BMW i3 užėmė trečiąją vietą (276 registracijos).

Volkswagen e-Golf užėmė ketvirtą vietą (238 vienetai), o po jos sekė Fiat 500e  (225 automobiliai).

Tarp komercinių elektrinių transporto priemonių Renault Kangoo Z.E pasiekė geriausią rezultatą paraduodama 363 automobilius, arba daugiau nei 90 procentų transporto piremonių šiame automobilių rinkos segmente.

 

Šaltinis: Kyivpost

Nuotr.: Volodymyr Petrov