Elektrinis mopedas atrodo kaip tiesiai iš ateitis

Elektrinis mopedas atrodo kaip tiesiai iš ateitis

Elektrinis mopedas atrodo kaip tiesiai iš ateitis

Naujasis „Karmic OSLO” atrodo kaip joks kitas anksčiau matytas elektrinis mopedas. Pusiau elektrinis dviratis ir pusiau elektrinis motoroleris, jis atrodo kaip iš mokslinės fantastikos filmo.

„Karmic OSLO” elektrinio mopedo kūrimas yra finansuojamas globalaus sutelktinio finansavimo internetu platformos „Kickstarter“, šiame tinklalapyje šiuo metu jį galima įsigyti už maždaug 1300 eurų.

„Karmic OSLO” yra elektrinis dviratis su hidroformine aliuminio važiuokle ir termoplastinėmis kėbulo panelėmis. Jis turi „Pedal Assist“ funkciją, kuri yra skirta įjungti elektrinio dviračio variklį, kad jis padėtų Jums minti. Taip pat mopedas turi rankinį jėgos / greičio valdymą. Šis mopedas gali išvystyti greitį iki 32 km/val. Baterijos talpa yra 450 Wh ir vienu įkrovimu šia transporto priemone galima nuvažiuoti 32 km atstumą.

Motoras yra stulbinančiai mažos galios – vos 250 W. „Karmic” taip pat sako dirbanti ir prie 500 W variklio versijos, todėl ateityje gali būti galimybė įsigyti didesnės galios mopedą.

„Karmic OSLO” turi iš lengvo lydinio pagamintus ratlankius ir plačias, stabilias padangas, užtikrinančias patogų važiavimą. Priekinis ir galinis LED apšvietimas yra integruotas į dviratį taip, kad užtikrintų gerą matomumą ir šonuose. Standartiniai hidrauliniai diskiniai stabdžiai siūlo galingesnį stabdymą. Mopedo konstrukcija yra panaši į paspirtuko, todėl padangų montavimą ir išmontavimą atlikti galima lengviau, nei tradiciniame elektriniame motocikle.

„Karmic OSLO” yra iš tiesų modernus elektrinis miesto dviratis, kuris išsiskiria savo futuristine išvaizda, yra saugus, patogus ir efektyvus.

Daugiau motorolerių galite apžiūrėti elv.lt skelbimų skiltyje.

Šaltinis / Nuotr.: Kickstarter