Elektrinis furgonas Rivian išvežios Amazon prekes

Elektrinis furgonas Rivian išvežios Amazon prekes

Elektrinis furgonas Rivian išvežios Amazon prekes

Rivian pristato pirmąją savo naujojo elektrinio furgono – trečiosios savo elektrinės transporto priemonės –  nuotrauką. Kompanija jau turi apie 3,6 mlrd. eurų vertės užsakymą iš Amazon.

Šiandien Amazon generalinis direktorius Jeffas Bezosas paskelbė, kad elektrinių transporto priemonių startuolis Rivian, kuris iš internetinio pardavėjo gavo daugiau nei 600 mln. eurų investicijų, ketina jiems pagaminti 100 000 furgonų.

Toks pranešimas nustebino, nes Rivian nebuvo paskelbę, kad planuoja gaminti elektrinius furgonus. Praėjusiais metais kompanija išėjo iš slapto rėžimo ir pristatė savo elektrinį R1T pikapą ir visureigį R1S, kurie yra keleivinės elektrinės transporto priemonė, skirtos „nuotykiams“.

Panašu, kad  Amazon apsidžiaugė ir paskelbė apie trečią startuolio transporto priemonę. Po Amazon pranešimo, Rivian dabar pasidalino tikra siuntoms vežti skirto furgono, kurį jį planuoja pagaminti nuotrauka. Rivian neatskleidė jokių kitų nuotraukų ar specifikacijų, tačiau manoma, kad daugiau informacijos paaiškės kitą savaitę.

Šaltinis: Electrek

Nuotr: Rivian