Renault ZOE elektromobilių pardavimas Europoje išaugo: tapo vienu geriausiai parduodamų prekės ženklų

Renault ZOE elektromobilių pardavimas Europoje išaugo: tapo vienu geriausiai parduodamų prekės ženklų

Renault ZOE elektromobilių pardavimas Europoje išaugo: tapo vienu geriausiai parduodamų prekės ženklų

PAPILDYTA Lautra Motors komentaru elv.lt – 3 naujos paskutinės pastraipos.

Praėjusį mėnesį Renault Zoe pardavimas Europoje išaugo iki beveik 10 000 vienetų ir ši transporto priemonė tampa vienu iš geriausiai parduodamų „Renault“ automobilių.

Nepaisant to, kad šis elektromobilis parduodamas tik Europoje, jis yra vienas geriausiai parduodamų elektromobilių pasaulyje. Iš viso pristatymų skaičius dabar viršijo 250 000 vienetų, ir kas labiausiai stebina, kad pardavimai nesumažėja.

Praėjusį mėnesį „Renault“ Europoje pristatė beveik 10 000 ZOE elektromobilių. Tai dvigubai daugiau vienetų nei praėjusį mėnesį ir 156% daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

Sausio mėnesį ZOE buvo antras perkamiausias „Renault“ automobilis Europoje: pagal pardavimą atsiliko tik nuo „Clio 5“, kurių pristatyta buvo daugiau:

Praėjusiais metais „Renault“ Europoje pristatė 45 745 elektrinius ZOE automobilius, o tai yra 19 proc. daugiau nei metais prieš tai.

Įgauti pagreitį ZOE padeda ir tai, kad „Renault“ dažnai ją atnaujina – tobulina specifikacijas ir dizainą.

2020 m. elektromobilio versija pristatė vieną iš didžiausių pokyčių iki šiol – naują 52 kWh galią. „Renault“ sako, kad ji leidžia pasiekti 390 kilometrų WLTP įvertintą diapazoną:

„Naujasis ZOE turi Z.E. 50 akumuliatorių, kuris WLTP nuvažiuoja iki 390 kilometrų. Dabar taip pat siūlomas greitas nuolatinės srovės įkrovimas, priedas prie kintamosios srovės įkrovimo variantų, jau prieinamų namuose ar gatvėje.

Naujasis ZOE taip pat aprūpintas nauju 100 kW varikliu, kad jam būtų suteikta šiek tiek daugiau galios ir būtų galima greitai įkrauti 50 kW nuolatinę galią.

Prancūzijoje, didžiausioje ZOE rinkoje „Renault“, elektrinis automobilis kainuoja vos 23 900 EUR.

Renault Zoe Lietuvoje

Renault yra vienas populiariausių EV automobilių pardavėjų Europoje. Jau yra parduota daugiau  200 000 elektrinių automobilių. Be populiariausių Renault ZOE ir Renault Kangoo Z.E, klientai gali įsigyti ir Renault Master komercinį mikroautobusą.

Lietuvoje Lautra Motors jau gali pasiūlyti populiariausius ZOE automobilius. Naujausioji versija turi itin talpią 52 kWh bateriją o nuvažiuojamas atstumas yra iki 395 km mišriu režimu. Galingo ir puikiai derančio100 kW elektrinio variklio dėka ZOE nuo 0 – 50 km/h pagreitėja per 3,6s. Tai puikus miesto automobilis kiekvienai dienai, kurį per 30 min įsikrausite daugiau nei 150 km kelionei.

Renault ZOE kainuoja nuo 31.932 Eur su PVM. Pirmiesiems klientams išbandžiusiems ZOE Lautra Motors salone bus taikomos ypatingos nuolaidos.

Šaltinis: Electrek ir elv.lt